Sukienka dżinsowa zimą – czy to dobry pomysł?

Powszechnie utarło się, że sukienki zakłada się wiosną i latem. Czy jednak nie można włożyć ulubionej kreacji w mroźne dni? Owszem, można! I dziś Wam to udowodnimy. Zostańcie z nami, a dowiecie się z czym łączyć tę kreację, aby zawsze wyglądać zjawiskowo.

 

Stylowy wygląd o każdej porze roku

Zima rządzi się swoimi prawami, to nie ulega wątpliwości. Dlatego odpowiednie zestawienie ubrań o tej porze roku może przysporzyć niejednej kobiecie problemów. Szczególnie jeśli chce wykorzystać swoje ukochane letnie sukienki. Jeśli należysz do tego grona, nie martw się. Podpowiemy Ci, z czym sukienka dżinsowa będzie wyglądać doskonale nawet zimą. Okazuje się bowiem, że musisz do niej dobrać nie tylko cieplejsze swetry, ale także rajstopy, które będą dawały Ci komfort.

Jedną z propozycji, która doskonale sprawdzi się w chłodniejsze, zimowe dni, jest zestawienie sukienki wykonanej z denimu z czarnymi kozakami za kolano. Jeśli chcecie podkreślić jeszcze bardziej swój ubiór, wybierzcie do zestawienia złotą biżuterię, która podkreśli jego charakter.

 

Dodaj komentarz